Büyükdere Çilingir Anahtarcı Kimdir

Büyükdere çilingir anahtarcı firmamız 20 yılı aşkın bir süredir ev oto kasa çilingir hizmeti vermekte olup babadan oğul’a geçen iş yerinde anahtar ve kilit ihtiyacınızı karşılamak için çalışmaktadır. Kapıda kaldığınızda, kapı arkasında anahtar unuttuğunuzda veya anahtar ile kapıyı açamadığınızda firmamızdan kapınızın açılması için profesyonel çilingir hizmeti alabilirsiniz. Vereceğiniz adrese 15 dk da gelerek anahtar ve kilit sorunlarınızda sizlere çözümler üretmekteyiz.

Eskişehir büyükdere çilingir işlerinizde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız telefonlarını rehberinize mutlaka ekleyiniz bir gün lazım olabilir.

BÜYÜKDERE ÇİLİNGİR NUMARASI

05059335956 / 05422531649 / 02222206332

“Büyükdere Çilingir Anahtarcı Kimdir” için 8 yorum

 1. Büyükdere mahallesinde oturuyorum. Apart dairemin çelik kapı anahtarını değiştirmek istiyorum bu konuya yardımınıza ihtiyacım var. Kilit değişimi için ne kadar ücret alırsınız. Cevabınızı bekliyorum, iyi çalışmalar

  1. İlker bey değişecek olan çelik kapının kilidi marka marka değişmekte olup yale tip anahtar ve bilyalı anahtar olarak da kendi arasında değişmektedir. Bu işlem için tarafınıza bir fiyat bilgisi gönderdim inceleyebilirsiniz.

 2. Çelik kapının kilit göbeğini değiştirmek için hırdavatcıdan yeni kilit göbeği aldım ama kilidin vidasını sökemiyorum yalama olmuş bu konuda yardımcı olursanız sevinirim yerim büyükderede

  1. Murat bey kilit değişimi işleminde en büyük sorun barel vidasının yalama olması ve yerinden çıkmaması sorunudur. Bu durumda sizlerin yapabileceği pek bir şey kalmaz. Böyle bir durumda ustalarımızdan hizmet alarak vidanın sökülmesini talep edebilirsiniz. Bunun için büyükdere çilingir numaramızdan iletişime geçebilirsiniz, iyi günler..

 3. Üst kilidin uzun çivi anahtarı kilitte sıkıştı kaldı bunun için gün içerisinde yardımınıza ihtiyacım var bugün arasan gelirmisiniz?

  1. Eskişehir çilingir büyükdere servisimizi iletişim numaramızdan arayarak konu hakkında gerekli bilgiye ve hizmete ulaşabilirsiniz, iyi günler..

 4. Büyükdere mahallesinde yeni taşındığımız apart dairenin anahtar kilitlerini değiştirmek istiyorum bu işin maliyeti ne olur fiyat yazarsanız sevinirim.

  1. Büyükdere çilingir anahtarcı servisimizi iletişim numaralarımızdan arayarak anahtar veya kilit değişimi talebinde bulunabilirsiniz. Fiyat konusunda ise kapıya takılacak olan anahtar sisteminin fiyatı belli olmadığı için net bir fiyat çıkmasa da ben size servis ücreti + malzeme ücretlerini mail olarak gönderdim inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir