Odunpazarı Çilingir

odunpazarı anahtarcı çilingir

Odunpazarında Anahtarcı çilingir ihtiyacınızda firmamız sizlere hafta içi ve hafta sonu da kapı açma anahtar ve kilit değiştirme odunpazarı çilingir hizmeti vermektedir. 20 yılı aşkın bir süredir Eskişehir halkına hizmet veren firmamız babadan oğul’a geçen işletmemizde anahtar ve kilit satışı ve montajı a yapmaktadır. Firmamız başta Odunpazarı semti olarak tepebaşındaki tüm mahallelere de anahtarcı çilingir hizmeti veriyor.

Eskişehir çilingir olarak kapı açma arkasında anahtar kalan kilitlerin açılması ve anahtar kilit değişimi gibi ihtiyacınızı karşılamak için usta çilingir ekibi ile hizmetinizdedir. İç ve dış saha hizmetleri olarak 2 ye ayırdığımız hizmetler iş yerinde anahtar kilit kumanda oto anahtarı yapma ve satışı gibi hizmetler olup dış saha görevimiz ise verilen adreste yapılacak olan kapı açma kilit ve anahtar değiştirme hizmetleri dir.

Eskişehir odunpazarı bölgesinde anahtar ve kilit ihtiyacınızı karşılamak için çalışan firmamızı aşağıdaki telefon numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz. Telefonlarımızı rehberinize odunpazarı çilingir anahtarcı olarak kaydetmenizi tavsiye ederiz.

05059335956 – 05422531649 – 02222206332

Odunpazarı Çilingir Anahtarcı firmamızın Tescilli Ticari Markası dır.

“Odunpazarı Çilingir” için 16 yorum

 1. Apartman kapısına Tekay kapı hidroliği taktırmak istiyorum. Kapı perforje olup biraz ağırdır. Buna uygun hangi numara olur ve fiyatı kaça mal olur cevabınızı bekliyorum

  1. Selami bey Tekay Kapı Hidroliği iş yerimizde en çok sattığımız ve montajını yaptığımız ürünler arasında yer almaktadır. Kapılarda tam kapama sağlamakla birlikte randıman alacağınız bir üründür. Tekay kapı hidroliğinin 4 numarası kapınıza uyum sağlar. 4 numara tekay hidrolik kapıya montajı dahil fiyatını mail olarak gönderdim inceleyebilirsiniz.

 2. Merhaba akarbaşı mahallesinde oturuyorum, çelik kapıya hırsızların açamadığı bir sistem takılıyormuş bu kilit sistemi elinizde var mı kaça takıyorsunuz.

  1. Merhaba, hırsızlara karşı koruma sistemi bir kilit sistemi değildir. Mekanik kapı ve koruma sistemi olup ahşap ve çelik kapılara takılabilmektedir. Bu hırsız kilit koruma sistemi firmamızda satılmakta olup montajı için ustalarımız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 3. Çelik kapıya yedek anahtar yaptırmak istiyorum evim bu arada akarbaşında çelik kapı anahtarlarını kaç paradan çoğaltıyorsunuz. Kale markalı çelik kapı anahtarının bir de kartı var onu da getirmeme gerek var mı?

  1. Oktay bey çelik kapı anahtarı çoğaltma ücretini mail olarak gönderdim. Bareli alırken üzerinden çıkan kartı kopyalama esnasında lazım olmuyor sadece anahtarı ile gelebilirsiniz.

 4. Arabamın kapısı kilitli kaldı. Bir tek pazar günü boşum. aracım 2004 peugeot 206. Anahtar göbeği arızalı olduğu için kapıda açamıyorum. Kumanda kapıyı açmıyor. Yardımınızı bekliyorum..

  1. Meltem hanım Odunpazarı Çilingir servisimiz vereceğiniz adrese ulaşarak aracınızın kapı kilidini açarak sizleri düştüğünüz durumdan kurtaracaktır. Bu iş için firmamızı arayarak aracınızın bulunduğu yerin adresini vermeniz yeterli olacaktır.

 5. Üst kilitte anahtar sıkıştı kaldı. Zorladın anahtarı çıkarttık ama anahtar yuvaya artık girmiyor. Bu kilidini mi değiştirmemiz lazım yosa bunların göbekleri de değişiyor mu?

  1. Mert bey üst kilit uzun çivi şeklinde olan anahtarlardansa bu kilitlerin göbekleri de değişebilmektedir. Değişim için kilit sökülmesi gerekir. İletişim numaralarımızdan arayarak ustalarımızdan bu iş için hizmet alabilirsiniz.

 6. Hyundai accent aracım için yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Kumandalı ve kumandasız olarak fiyatını öğrenebilirmiyim

  1. Hakkı bey aracınız için yedek anahtar yaptırmak isterseniz aracınız ile iş yerimize gelmeniz gerekir. Yedek anahtarda kumanda özelliği olsun isterseniz bu anahtarı kumandalı yapmak için de uğraşırız. Bu işlem için mail adresinize fiyat teklifi gönderdim inceleyebilirsiniz.

 7. Apartmanda alt komşuya hırsız girmiş bizde kapımızın hırsızlara karşı korunmasını istiyoruz. Nasıl bir öneriniz olur?

  1. Ahşap ve çelik kapılara uyan mekanik kapı kilit koruma sistemleri ile çelik kapıların 3 tur kilitlenen kilitlerine uyumlu bir alarmlı kilit sistemimiz vardır. Bu ürünleri hırsızlara karşı satıyor ve takıyoruz. Ürünleri incelemek için iş yerimize uğrayınız. Gerekli ürün tanıtımı hakkında görsel bilgi alabilirsiniz.

 8. Kapı göbeğini değiştirme istiyorum. Çelik kapının alt kilit anahtarlarını gelip değiştirseniz ne kadar ücret alırsınız, hayırlı işler..

  1. Kamil bey çelik kapı anahtarları bilyalı anahtar dediğimiz model olup kale ve yuma markalarının montaj dahil fiyatını mail olarak gönderdim inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir