Eskişehir Çilingir

Eskişehir’de 20 yılı aşkın bir süredir Eskişehir halkına Anahtar Kilit Çilingir işlerinde çözüm ortağı olmak için hizmet veren firmamız eskişehir çilingir anahtarcı olarak merkeze bağlı tüm semt ve mahallelerde hizmetinizdedir. Tepebaşı ve odunpazarı semtlerinde anahtarcı çilingir işleriniz için yine firmamızı arayarak destek alabilirsiniz. Odunpazarı Atatürk bulvarındaki iş yerimizden vereceğiniz adrese ustalarımız servis araçları ile çıkarak adresinize ulaşır ve ihtiyacınız olan anahtar kilit işlemlerini sizlere sağlarlar. Kilitli kalan bir aracın açılması veya anahtarı dahi açmayan para kasalarını uğraşarak açıyor ve sizleri bu dertten kurtarıyoruz.

Eskişehir çilingir firmamız arkasında anahtar unutulan veya anahtarı ile açılmayan kapı kilitlerini açarak sizlere çilingir hizmeti vermekte olup bize ev kapısı çelik kapı çilingir, otomobil çilingir ve kasa çilingir işlerinizde ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

İş yerimizde ise anahtar ve kilit gibi ürünlerin satışı yapılmaktadır. Hırsızlara karşı geliştirilen hırsız alarmları mekanik hırsız kilitleri ve anahtar sistemleri için iş yerimize gelerek ürünlerimizi inceleyebilir yada bu ürünlerin montajı için bizden hizmet alabilirsiniz. Tüm bu ürün ve hizmetlere ulaşmak için sizleri iş yerimize bekliyoruz. Montaj ve çilingir işlerinizde ise aşağıdaki eskişehir çilingir firma telefonlarımızdan da ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

05059335956 / 05422531649 / 02222206332

Eskişehir Çilingir Anahtarcı firmamızın Tescilli Ticari Markası dır.

No Responses

Post A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir